5.jpg
sdhlogo.png

Líbí se vám nový kabát naší hasičské zbrojnice?

Ano, líbí. (23 | 82%)
Nelíbí. (5 | 18%)

Užitečné odkazy28.6.2015 Dobrá Voda
Dne 28. 6. proběhl v naší obci již devátý ročník soutěže "O putovní pohár obce Dobrá Voda", která je zařazena do poháru tří okrsků. Soutěže se zúčastnilo osm družstev mužů, šest družstev žen, šest družstev starších a pět družstev mladších žáků.

Starším žákům se s časem 15,89 s, čímž si stanovili rekord sezony (loni 16,22), podařilo zvítězit a putovní pohár tak opět po roce zůstal doma. Na bedně se umístili také mladší žáci. S časem 23,70 se umístili na třetím místě. Putovní poháry z mužské a ženské kategorie putovaly do Radňovse, našim mužům utekly stupně vítězů o necelé tři vteřiny. Během soutěžních útoků se žádný ze soutěžících nezranil, soutěž se vydařila za dobrého počasí.
01.02.2016 19:44:53
migilko

Poslední změny:

________________
Náměty a připomínky zasílejte na hasicidv@7x.cz
©2016 migilko
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one