5.jpg
sdhlogo.png

Líbí se vám nový kabát naší hasičské zbrojnice?

Ano, líbí. (23 | 82%)
Nelíbí. (5 | 18%)

Užitečné odkazyV neděli  26.  června  se  v naší  obci  konal  další ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty obce Dobrá Voda. Zúčastnilo se ho 9 družstev mužů, 5 družstev žen a po 5 starší i mladší žáci. Ve všech kategoriích kromě mladších žáků jsme měli své zástupce. Naši chlapi obsadili 8. místo, ženy 4. místo a starší žáci se umístili na 2. místě. Děkujeme všem, kdo cvičil, chystal cvičiště a jakkoli jinak se na této akci podílel, protože je s tím opravdu dost práce. Hlavně také děkujeme divákům, že přišli a také, že nám přálo počasí. 
07.07.2016 17:49:17
migilko

Poslední změny:

________________
Náměty a připomínky zasílejte na hasicidv@7x.cz
©2016 migilko
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one